The 5-Second Trick For kunafa
Thinking about the price? At 24 riyals a pop, you may think it’s a tiny bit pricey, but let's show you, it’s truly worth every single riyal. The burst of flavors and also the pure indulgence with every single Chunk make it a complete handle for any chocolate admirer.わんきち 自分で作るのは大変だから、偽物でも売ってるの